Ach te blondy ;-)

 

/var/www/magdalenabentkowska.pl/assets/Baner anita Blondy

 

Witam, chciałam pokazać dzisiaj parę moich koloryzacji. Nie było jakoś czasu, by je wcześniej pokazać więc robię to teraz i pokażę je razem. 😉 Łączy je jedno słowo: blondy 🙂 Blondy, które jak się okazuje cały czas są w modzie 😉

Pierwsza z koloryzacji to sombre Anity, zwieńczona delikatnymi lokami.

Drugą koloryzację, którą chce pokazać to metamorfoza Karoliny. Jej włosy były bardzo ciemne, szczególnie na środkowej ich części, a  końce były podjaśnione. Na tyle na ile się dało doprowadziłam je do tego koloru, który można zobaczyć na zdjęciu, używając przy tym cureplexu.

Karolinę już wkrótce pokażę w oddzielnym wpisie poświęconym jej metamorfozie makijażowej jako ostatnią uczestniczkę projektu „I takie mamy metamorfozy”. Pokażę wtedy więcej zdjęć Karoliny – w makijażu. Ale włosy w nowej odsłonie też będzie można zobaczyć 🙂

Trzecia koloryzacja to refleksy na włosach Basi. Były wykonane na zupełnie naturalnych włosach, stonowane do chłodnego odcienia.

Czwarta – ostatnia koloryzacja – to sombre u Mireli. Mirela wcześniej miała refleksy. Dodałam więcej blondów i stonowałam je do beżowych odcieni.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

 

 

 

 

/var/www/magdalenabentkowska.pl/assets/Fryzura92

 

 

 

/var/www/magdalenabentkowska.pl/assets/Przed I po Kina

 

 

 

 

/var/www/magdalenabentkowska.pl/assets/Fryzura94

 

 

 

 

/var/www/magdalenabentkowska.pl/assets/Fryzura93

 

Pozostaw odpowiedź