blog

Jesienią kolory Cię zmienią – Paulina

/var/www/magdalenabentkowska.pl/assets/Baner paula Copy

Witam serdecznie! Już niedługo Dzień Kobiet. Dzisiaj chce pokazać ostatni makijaż z cyklu „Jesienią kolory Cię zmienią”. Makijaż wyrazisty i bardzo kobiecy został wykonany na tej samej modelce, na której wykonałam ten pierwszy, otwierający cały ten cykl – na Paulinie. Makijaż potrafi bardzo zmienić postrzeganie drugiej osoby, jej rysy twarzy. Można to zobaczyć szczególnie porównując zdjęcia Pauliny w tym pierwszym i tym ostatnim makijażu.

… kontynuuj

Jesienią kolory Cię zmienią – Paulina

/var/www/magdalenabentkowska.pl/assets/Baner paulina Copy

 

Witam. Tym wpisem rozpocznę cykl 5 metamorfoz, które udało mi się przeprowadzić tej jesieni. Kolory, które użyłam podczas naszych spotkań są często mocne i połyskujące: intensywne jak te jesienne, a wykorzystany tu błysk kojarzy mi się już z oczekiwaniem na święta, z czasem zabawy sylwestrowej czy karnawałowej.

… kontynuuj

A u nas już wiosna! Jedz zdrowo, żyj modą i urodą!

/var/www/magdalenabentkowska.pl/assets/Anna Nowak Copy

No to mamy kolejny projekt! 🙂 Razem z dietetyczkami z Dietikona chciałyśmy pokazać przemianę kilku kobiet. Kobiety przeszły dużą metamorfozę zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną. Stały się pewniejsze siebie, a dzięki zorganizowaniu dla nich sesji zdjęciowej poczuły się się jak prawdziwe gwiazdy, by finalnie na zdjęciach zobaczyły to, jak bardzo się zmieniły.

… kontynuuj