Zaproszenia ślubne Basi i Michała

baner

Witam! Chciałam pokazać dzisiaj  zaproszenia ślubne, które projektowałam w ostatnim czasie. Zgłosiła się do mnie para, która chciała mieć zaproszenia ślubne z motorem. Na początku wybór motywu był dla mnie zagadkowy.

Wystarczyło jednak spojrzeć na zdjęcia Basi i Michała znajdujące się na znanym portalu społecznościowym, żeby wiedzieć dlaczego obrali taki motyw. Basia i Michał uwielbiają podróżować motorem. 🙂 Osobiście nie miałam okazji do podróżowania w taki sposób. Kilka lat wstecz wprawdzie co roku wyjeżdżałam ze znajomymi na podobne wycieczki – tyle, że rowerem.:) Mogę więc w jakiś sposób sobie wyobrazić jak piękne muszą być ich wyprawy.

Zaproszenia miały być charakterystyczne dla nich, ale jednocześnie z przymrużeniem oka.

Moją pracę nad zaproszeniami rozpoczęłam od wykonania kilku szkiców, gdzie chciałam pokazać parę moich pomysłów z wykorzystaniem motora. Basia i Michał wybrali jedną z moich propozycji. Dalsze prace to kolejne rysunki, następnie przeniesienie ich do komputera, zabawa z kolorami, wybór formatu, fontów oraz projektowanie całego zaproszenia: elementów graficznych i typografii.

 

k2

Tak wyglądał projekt zaproszenia na zewnętrznej stronie po rozłożeniu.

projekt_rozlozony2

 

Zamknięte zaproszenie ma kształt kwadratu, otwierane jest poziomo; zadrukowane dwustronnie. Zaproszenia zostały wydrukowane z personalizacją.
Basi i Michałowi dziękuję za bardzo miłą współpracę:) Pozdrawiam:)

 

k1

 

 

 

 

 

 

Pozostaw odpowiedź