Eteryczna Stefania

6

Witam! Mam do pokazania makijaż i fryzurę ślubną Stefanii. Stefania ma bardzo delikatną, eteryczną urodę: jasną karnację, duże niebieskie oczy oraz piękne, długie i naturalne(!) blond włosy.

Fryzura i makijaż miały być bardzo naturalne podkreślające delikatną urodę Stefanii. Fryzura osadzona została nisko, upięta z loków i bardzo luźnego warkocza. Na koniec we fryzurę został wpięty ozdobny grzebyk, wybrany przez Stefanię. W makijażu zadbałyśmy o ładną cerę, delikatnie ożywioną różem. Makijaż oczu składał się z pastelowego różu na powiekach – modnego w sezonie wiosna/lato 2014 – który jest bardzo świeży i dziewczęcy. Aby podkreślić grę światłocienia złamałam go delikatnie grafitową szarością. Na dole pojawiła się też – równie modna w tym sezonie – niebieska kreska, nawiązująca jednocześnie do koloru oczu Stefanii. Całość zwieńczyły piękne rzęsy i  narysowana na górnej powiece kreska z eyelinera.

Z relacji Panny Młodej wynika, że zarówno makijaż jak i fryzura trzymały się cały dzień i noc ..czy nawet jeszcze dłużej 😉

Dziękuję Ci Stefanio za współpracę – praca z Tobą była dla mnie prawdziwą przyjemnością. Jeszcze raz wszystkiego dobrego!:)

Poniżej prezentuję kilka zdjęć, zapraszam do oglądania:)

14

 

fryzury--41aib

 

15

 

 

 

 

 

Jedna odpowiedź na “Eteryczna Stefania”

  1. Stefania

    ja również dziękuję za współpracę 😉 było mi bardzo miło !

    Odpowiedz

Pozostaw odpowiedź