A u nas już wiosna! Jedz zdrowo, żyj modą i urodą!

/var/www/magdalenabentkowska.pl/assets/Anna Nowak Copy

No to mamy kolejny projekt! 🙂 Razem z dietetyczkami z Dietikona chciałyśmy pokazać przemianę kilku kobiet. Kobiety przeszły dużą metamorfozę zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną. Stały się pewniejsze siebie, a dzięki zorganizowaniu dla nich sesji zdjęciowej poczuły się się jak prawdziwe gwiazdy, by finalnie na zdjęciach zobaczyły to, jak bardzo się zmieniły.

Projekt pokazuje pracę kobiet, które zdecydowały się na dietę, aby osiągnąć upragnioną sylwetkę. Pokazuje też pracę samych dietetyczek, które pomagały w uzyskaniu takiej sylwetki oraz moją pracę czyli makijaż, stylizację włosów i sesję zdjęciową wraz z obróbką graficzną. Taką wisienką na torcie jest ubranie uczestniczek projektu w butiku AliFashion. Tutaj bardzo się cieszymy, że udało nam się nawiązać współpracę – Alu bardzo Ci dziękujemy!

 

Dzisiaj pokażę pierwszą uczestniczkę projektu – Anię. Ania na co dzień lubi bardzo mocno zaznaczone brwi i oko. W makijażu, który ja zaproponowałam starałam się, aby Ania czuła się w miarę naturalnie, ale oko umalowałam w miarę delikatnie, brwi zostały zaznaczone, aby dopełnić makijażu oczu. Rzęsy Ani zostały zrobione wcześniej przez stylistkę rzęs. Mocnym elementem w makijażu stały się usta w kolorze czerwieni. Przedstawiamy Anię, serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy Ci Aniu. Współpraca z Tobą była dla mnie samą przyjemnością! <3

 

 

/var/www/magdalenabentkowska.pl/assets/Przed I po Anna Nowak copy

 

/var/www/magdalenabentkowska.pl/assets/DSC 6360 Copy

 

/var/www/magdalenabentkowska.pl/assets/DSC 6243 Copy

 

/var/www/magdalenabentkowska.pl/assets/DSC 6315 Copy

 

/var/www/magdalenabentkowska.pl/assets/DSC 6217 Copy

 

/var/www/magdalenabentkowska.pl/assets/DSC 6259 Copy

 

/var/www/magdalenabentkowska.pl/assets/DSC 6335 Copy

 

/var/www/magdalenabentkowska.pl/assets/DSC 6208 Copy

 

/var/www/magdalenabentkowska.pl/assets/DSC 6209 Copy

 

/var/www/magdalenabentkowska.pl/assets/DSC 6237 Copy

 

/var/www/magdalenabentkowska.pl/assets/DSC 6271 Copy

 

/var/www/magdalenabentkowska.pl/assets/DSC 6353 Copy

 

Pozostaw odpowiedź